Májová slavnost v Chlumu z Třeboně

Májová slavnost Chlum u Třeboně 18.5.2019

Oblastní charita Třeboň podpoří akci Májová slavnost v sobotu 18.5.2019 v Chlumu u Třeboně. Na svém prezentačním a prodejním stánku nabídne návštěvníkům k zakoupení výrobky uživatelů Sociálně terapeutické dílny Motýl a také vlastnoručně upečené domácí dobroty.Přijďte se podívat, užít si bohatého programu a zakoupením výrobků udělat radost sobě nebo svým blízkým. Těšíme se na setkání s vámi! 

Velikonoční trhy České Velenice 14.4.2019

Velikonoční plakát

Oblastní charita Třeboň podpoří akci Velikonoční trhy v Českých Velenicích v neděli 14.4.2019 odpoledne a na svém prezentačním a prodejním stánku nabídne návštěvníkům k zakoupení výrobky uživatelů Sociálně terapeutické dílny Motýl a také vlastnoručně upečené domácí dobroty. Můžete se těšit na perníková vajíčka, jarní motýly, linecké cukroví a další laskominy. Přijďte se podívat, užít si bohaté programu a zakoupením výrobků udělat  radost sobě nebo svým blízkým. Těšíme se na setkání s vámi! 

 

Oblatní charita Třeboň - sběr šatstva od veřejnosti znovu zahájen od 16.4.2019

Sběr šatstva znovu zahájen od 16.4.2019 (úterý) na ulici Novohradská od 16.00 - 17.30. A dále bude probíhát každé úterý ve stejný čas.

Veškeré oblečení, které Charitě darujete, je potřeba přinést v pevných pytlích, popř. v  uzavřených krabicích. Šatstvo je využito pro potřeby sociálně slabých klientů Charity a dále prostřednictvím firmy Dimatex zpracováno na čistící hadry. Otevírací hodiny sběru šatstva jsou zajištěny díky práci dobrovolníků.

13. charitní  ples - Oblastní charita Třeboň

V pátek 8.2.2019 od 19.30 hod v Besedě v Třeboni se koná 13. charitní ples. Srdečně zveme!

plakát

 

Oblastní charita Třeboň na Jihočeském festivalu zdraví 22.9.2018

V sobotu 22.9.2018 se na náměstí T.G. Masaryka v Třeboni uskutečnil Jihočeský festival zdraví, v rámci kterého Oblastní charita Třeboň představila svoji činnost.

Oblastní charita Třeboň - sběr šatstva ukončen 18.9.2018

Sběr šatstva v Novohradské ulici v Třeboni byl ukončen v úterý 18.9.2018. Pro sjednání individuálního odběru darovaného šatstva prosím kontaktujte tel. 777 566 971. O termínu znovuzahájení na jaře 2019 budeme informovat.

V Domě sv. Františka našli domov staří kněží

V Domě sv. Františka našli domov staří kněží

Veselí nad Lužnicí – Charitní Dům sv. Františka ve Veselí nad Lužnicí navštívil štáb České televize v rámci pořadu Křesťanský magazín. Jejich reportáž je věnována starým kněžím, kteří se přestěhovali z bývalého českobudějovického kněžského domova právě do tohoto charitního zařízení.

Speciální várka piva pro Diecézní charitu, papeže i lidi dobré vůle

Speciální várka piva pro Diecézní charitu, papeže i lidi dobré vůle

České Budějovice Diecézní biskup Mons. Vlastimil Kročil v pátek 7. září 2018 požehnal limitovanou várku ležáku Budějovického Budvaru, kterou ochutná papež František i lidé na budějovických adventních trzích. Část výtěžku z každého prodaného piva bude darována na projekty Diecézní charity České Budějovice, která chce finance použít ve prospěch charitních aktivit v krajském městě. Přáním biskupství i charity je, aby do tohoto charitativního projektu podařilo zapojit společně s pivovarem, vedením města a kraje i všechny lidi dobré vůle.

Kontejner pro Afriku: sbírka nářadí, oblečení i šicích potřeb

Kontejner pro Afriku: sbírka nářadí, oblečení i šicích potřeb

České Budějovice – Diecézní charita České Budějovice pořádá od 27. srpna do 30. září 2018 materiální sbírku školních potřeb, oblečení, obuvi, nářadí a v neposlední řadě také šicích potřeb. Všechny darované věci poputují do Zimbabwe v Africe, kde poslouží dětem z dětského domova.

Adoptovanými prázdninami podporujeme budoucí dobro

Adoptovanými prázdninami podporujeme budoucí dobro

České Budějovice – Dvoutýdenní Adoptované prázdniny si užívalo v jižních Čechách 14 běloruských dětí z projektu Adopce na dálku, který realizuje Diecézní charita České Budějovice. Cílem této akce je zkvalitnění života dětí ohrožených celkově špatnou sociální situací rodiny, v níž žijí, a jsou přímo či nepřímo postiženy důsledkem černobylské jaderné katastrofy.

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 

AKTUÁLNĚ NÁS PODPOŘILI - KONCERT PRO CHARITU V KLUBU VELBLOUD 12.10.2018

VELIMPEX s.r.o. Dřevovýroba, Český Krumlov

WESPO Bohemia a.s. Č. Budějovice

Bohemia Stone Spedition s.r.o. České Budějovice

EXVO s.r.o. Č. Budějovice

RF TRANS, s.r.o. Č. Budějovice

TCF Vzduchotechnika s.r.o., Prachatice

Obec Doubravice

Transbozen spol. s r.o., Vodňany

PROSTOR - desing, s.r.o., Prachatice

AGROMONT VIMPERK spol. s r.o.

AUSPI Europe s.r.o. České Budějovice

Bohemia Regent Třeboň

3ImaginaryBoys

 

DĚKUJEME DÁRCŮM!

 
 

Sociální služby Oblastní charity Třeboň podporují

jihočeský kraj          mpsv

 
 

Oblatní charitu Třeboň podporuje

Trebon_logo_horizontalni_barevne

Děkujeme!

 
 

Nadace AGROFERT

Nadační příspěvek Nadace AGROFERT ve výši 150 000 Kč byl využit na zakoupení osobního vozidla pro potřeby Pečovatelské služby Astra.

IMG_20180924_100051

nadace_agrofert_logo